فروش فیروزه
خانه / اخبار منتخب / آموزش صادرات فیروزه نیشابور به ترکیه

آموزش صادرات فیروزه نیشابور به ترکیه

از دغدغه ها و اهداف یک تاجر سنگ فیروزه این است که بتواند صادرات فیروزه نیشابور را در رزومه کاری خود داشته باشد. در این مطلب به آموزش و نحوه صادرات فیروزه نیشابور به ترکیه خواهیم پرداخت.

میلیون ها تومان سود در صادرات فیروزه

بارها و بارها به عزیزانی که به دنبال یک مسیر شغلی خوب و پرسود برای سرمایه گذاری بودند گفتیم از بازار صادراتی سنگ فیروزه نیشابور غافل نشوید. چرا که این نگ با توجه به اینکه در دنیا بسیار شناخته شده است اما ساختارهای درستی برای عرضه آن در بازارهای خارجی هنوز وجود ندارد و این فرصتی است مناسب، بدون رقیب برای رشد شما عزیزان در این حزوه تجاری.

صادرات فیروزه به ترکیه

ترکیه یکی از کشورهایی است که از مشتریان قدیمی سنگ فیروزه نیشابور به حساب می آید و معمولا این کشور پلی بوده برای صادارت فیروزه به کشورهای اروپایی و دیگر کشورهای جهان.

تاجران بسیاری در این کشور هستند که به تجارت و ساخت جواهرات با نگینهای مختلف که فیروزه نیشابور یکی از آنها مشغولند و شما می توانید به این افراد ارتباط گرفته و نیاز آنها را در حوزه سنگ فیروزه تامین نمایید و صادرات فیروزه نیشابور به ترکیه را تجربه کنید.

آموزش صادرات فیروزه نیشابور به ترکیه

برای صادرات فیروزه نیشابور به ترکیه اگر تازه کار هستید، بهترین راه این است که در ابتدا یک پکیج 100 الی 500 گرمی از تقریبا تمامی نگینهای فیروزه نیشابور در رنگ ها و سایزها و کیفیتهای مختلف تهیه نمایید و سپس برای انجام مذاکره و پرزنت کردن به ترکیه سفر داشته باشید و از مشتریان خود سفارش بگیرید و فیروزه مورد نیازشان را تامین کنید.

شاید با خود بگویید مگر به همین راحتی امکان پذیر است؟ که در پاسخ بایستی بگوییم بله. چرا که سنگ فیروزه نیشابور کالایی نیست که در بازار بتوان به وفور و زیاد پیدا کرد و شما اگر بتوانید اعتماد و نظر مشتریان خود را در ترکیه جلب کنید به راحتی می توانید در این تجارت پول در بیاورید و کار کنید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158778399
آدرس کانال: @yektagohar1
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

درباره ی v.babaki

مطلب پیشنهادی

صادرات فیروزه به اندونزی

۵۰۰ میلیون تومان صادرات فیروزه نیشابور به اندونزی

طبق آمار رسمی بیش از ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان سنگ فیروزه نیشابور در ۳ سال اخیر به …

یکتا گوهر