فروش فیروزه
خانه / تسبیح فیروزه / صادرات تسبیح فیروزه ای اصل نیشابور

صادرات تسبیح فیروزه ای اصل نیشابور

صادرات تسبیح فیروزه ای اصل نیشابور، محصولات تولیدی خود را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت جهت فروش عمده و صادرات درنمایندگی های معتبر در سراسر ایران عرضه می دارد.

صادرات تسبیح فیروزه ای

تسبیح فیروزه ای

بهتر است بدانید در بین سنگ های فیروزه ای استخراجی از معادن مختلف کشورهای دنیا فیروزه نیشابور به عنوان بهترین و با کیفیت ترین نوع فیروزه شناخته شده می باشد.
تهیه و تولید زیور آلات و وسایل تزیناتی و همچنین تولید تسبیح ها، از قدیم الایم در ایران رواج داشته و دارد.
به گفته باستان شناسان، قدمت زیورآلات ساخته شده به دست انسان به 82 هزار سال پیش مربوط می شود. در گذشته ها که مردم به دنبال مقایسه مقاومت و پایداری سنگ ها برای ساخت زیورآلات ها مشغول بودند به وجود قطعات فلزات پی بردند، شناخت این فلزات کمک بزرگی در صنعت زیورآلات در پی داشت.
روش سنتی و تجاری ساخت زیورآلات و انواع تسبیح ها مختلف در ایران ریخته گری می باشد، در صورتی که روش تولید در کشورهای غربی شکل دهی و ماشین کاری می باشد. با وجود استفاده از روش های سنتی در ایران سرعت ساخت و تولید بسیار بیشتر از کشورهای غربی و پیشرفته می باشد.
سنگ های فیروزه ای نیشابور از آن جهت مورد توجه تولید کنندگان انواع تسبیح فیروزه ای قرار گرفته است که دارای انرژی های مفیدی می باشد که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم:

  • آرامش دادن و بیدار شدن نیروهای درونی انسان
  • درمان انواع بیماری های معده همچون: زخم، ورم و درد
  • جهت درمان یبوست
  • کمک به بیداری چشم سوم
  • تحریک و راه انداختن نیرو ها و چاکر های انسان

صادرات تسبیح فیروزه ای

صادرات تسبیح فیروزه ای

سنگ های فیروزه ای نیشابور اصل دارای مشخصه های متفاوتی هستند که می توانید جهت تشیخص اصل این سنگ ها به مشخصاتی همچون وجود رگه ها و تکه های سنگ های معمولی در پشت فیروزه توجه نمایید.
ما در این مرکز به فروش عمده، مستقیم و صادرات انواع تسبیح های فیروزه ای اصل نیشابور با کیفیت درجه یک و ظرافتی بی رقیب پرداخته ایم
تولید و عرضه انواع تسبیح های فیروزه ای تهیه شده از سنگ فیروزه ای اصل نیشابور نیز در این مرکز انجام می گیرد. لذا در صورت درخواست، شما مشتریان گرامی می توانید با یکی از راه های ارتباطی زیر با مشاورین مجموعه ما جهت ثبت سفارش در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158778399
آدرس کانال: @yektagohar1
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

درباره ی copy

یکتا گوهر