فروش فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / فروش سنگ فیروزه نیشابور اصل

فروش سنگ فیروزه نیشابور اصل

سنگ فیروزه اصل نیشابور به خاطر برند و شناخته شده بودنش در کل جهان، خریداران زیادی را به خود جلب نموده است از این رو فروش این نگین می تواند برای فروشندگان حوزه سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی سود خوبی دربرداشته باشد.
فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور، روش و شیوه خاص و کمی پیچیده ای دارد چرا که فیروزه نیشابور از تنوع قیمت بسیار بسیار زیادی برخودار است. علت این تنوع قیمت را می توان به دو دسته تقسیم نمود
تنوع بسیار در کیفیت و شکل:
شاید به گوشتان در بازار سنگهای ارزشمند و زینتی خورده باشد که می گویند فیروزه نیشابور مانند اثر انگشت می ماند به طوری که هیچ دو سنگ را نمیتوانید پیدا کنید که از تمامی جهات (رنگ، اندازه، نوع تراش، شکل شجر، مقدار فیروزه و …) کاملا شبیه به هم باشد، دو سنگ فیروزه نیشابور شاید از جهاتی شبیه هم باشند اما حداقل در یک ویژگی تفاوت هایی با هم دارند.
البته ناگفته نماند موردهای بسیار نادری بوده که شباهت های بسیار نزدیکی دو سنگ فیروزه با هم داشته اند و اگر مورد بررسی توسط کارشناسان خبره قرار بگیرد مسلما تفاوتهایی بین دو سنگ وجود خواهد داشت.
نداشتن قیمت مشخص و دقیق:
یکی دیگر از دلایل مهم و اصلی تنوع قیمت بسیار همین نداشتن قیمت مشخص می باشد، اگر حتی مدت کوتاهی هم فروشگاه های سنگهای زینتی و ارزشمند را بررسی کرده باشید به تنوع قیمت زیاد و نداشتن قیمتی مشخص و دقیق سنگ فیروزه پی برده اید
قیمت فیروزه نیشابور به اصطلاح بازاریان نظری می باشد بدین معنی که هر خریداری یک نظری در مورد قیمت فیروزه دارد و آن را با قیمتی که مد نظر دارد خرید و فروش می کند.
منبع: سایت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158778399
آدرس کانال: @yektagohar1
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

درباره ی v.babaki

مطلب پیشنهادی

بزرگ ترین شرکت فروش فیروزه نیشابور در بازار سنگ فیروزه

از بزرگ ترین شرکت های فروش سنگ گرانبهای فیروزه می توان به شرکت سنگ فیروزه …

یکتا گوهر