فروش فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / فیروزه عجمی / نرخ روز فیروزه عجمی در بازار تهران

نرخ روز فیروزه عجمی در بازار تهران

برای خرید نرخ روز فیروزه عجمی به نرخ روز و قیمت بازار های تجاری و جهانی به بازار تهران مراجعه کنید و مرغوب ترین فیروزه عجمی را خریداری کنید.

فیروزه ها را بیشتر در دو نوع عجمی و شجری می شناسند، فیروزه های عجمی در گذشته علاقه مندان بسیاری در سرزمین های عربی داشت ولی امروزه ایرانیان هم از طرفداران این فیروزه های زیبا شده اند.

نرخ روز فیروزه عجمی

تجارت های کلان فیروزه

از سنگ های فیروزه برای تجارت های بسیار کلان در کشور های مختلف استفاده می کند و تجارت کلان ایران از این سنگ های زیبا از طریق صادرات این محصول به کشور های مختلف اروپایی است.
از دیرباز از سنگ های فیروزه برای شفابخشی استفاده شده است، در آن زمان افراد برای معالجه ی بیماران شکمی خود فیروزه ها را به صورت پودر درآورده و به آنان می خوراندند و این عمل باعث درمان بیماری هایی شکمی سخت آنان می شد.
امروزه نیز از فیروزه در عرصه ی داروسازی استفاده می شود ولی این کار به صورت پیشرفته و عمل های بسیار شیمیایی و درمانی انجام می گیرد. و دارو های بسیاری از این سنگ در جهان موجود است.
در جهان برند های معروف بسیاری در زمینه مد و زیبایی در حال فعالیت با سنگ های فیروزه و طراحی و ساخت جواهرات و زیورآلات زیبا از این سنگ ها هستند.

نرخ روز فیروزه عجمی

خرید و فروش فیروزه های عجمی

فیروزه در دو نوع:

  • عجمی
  • شجری

در ایران یافت می شود نوع عجمی سنگ های فیروزه در زمان قدیم بیشتر بین اعراب رایج بوده است.
و نکته ای که بسیار مورد توجه است این است که سنگ های فیروزه عجمی فقط در ایران یافت می شوند و در هیچ کشور دیگری وجود ندارد.
و سالانه فیروزه های عجمی به صورت کلان و انبوه به کشور های دیگر صادر می شود و درآمد و سرمایه بسیاری را برای کشور ایران به ارمغان می آورد.

مراکز خرید و فروش فیروزه عجم

فیروزه های عجمی را می توانید به روش های مختلف خریداری کنید.

  • از طریق سایت های اینترنتی
  • بازار های تجاری شهر های مختلف
  • به طور مستقیم پس از استخراج از معدن
  • نمایندگی فروش
  • بازار تجاری تهران

نرخ روز فیروزه عجمی

نرخ روز فیروزه عجمی در بازار بزرگ تهران

به دلیل قیمت بالای سنگ فیروزه عجم ممکن است افراد سودجو برای منافع شخصی خود این سنگ ها را به شما به قیمت های بسیار بالاتر از آن چه است بفروشند و حتی امکان تقلبی بودن آن هم وجود دارد.
پس یک راه بسیار مفید برای خریداری فیروزه عجم بازار تهران است، در بازار تهران می توانید فیروزه عجمی اصل را با نرخ روز خریداری کنید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158778399
آدرس کانال: @yektagohar1
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

درباره ی copy

یکتا گوهر